webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Novinky z Helpnetu 26. 6. 2014

Dobrý den,
dostáváte newsletter s novinkami, které se objevily za uplynulé tři dny na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter (winter@brezen.cz). Sponzorem portálu je společnost CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 8210. 

Stanovisko Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR k nefunkčnosti IT systémů MPSV

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR vyjadřuje zásadní znepokojení z nefunkčnosti IT systémů Ministerstva práce a sociálních věcí, které způsobují problémy poskytovatelům sociálních služeb.

Nadace Sophia

Žádosti o příspěvek na podporu vzdělávání je možné podávat do 31. srpna.

Firmou roku 2013 se stala ZŠ Chabařovice, která dala neslyšící učitelce šanci na návrat do života

Soutěž Firma roku, kterou již pošesté vyhlásila organizace APPN, má svého vítěze. Stala se jím Základní škola Chabařovice, která je běžnou školou pro slyšící děti, přesto poskytuje práci také neslyšícím zaměstnancům.

Cestujících s hendikepem ve vlacích přibývá, České dráhy zjednodušily objednávky a upravují vozidla

Přes 2 350 cestujících s hendikepem již využilo objednávkový systém na webu ČD, který národní dopravce spustil loni v prosinci. V případě, že cestující potřebuje asistenci personálu, může si přepravu objednat z domova. Díky tomuto zjednodušení a díky větší nabídce pravidelných bezbariérových spojů se počet předhlášených přeprav za první pololetí meziročně výrazně zvýšil.

Kavárna POTMĚ zamíří ještě do čtyř regionů

V Praze ji navštívilo na 2 tisíce hostů a přinesla téměř 340 tisíc korun pro nevidomé.

Limity bariérovosti veřejné dopravy prolomeny

Úprava tramvajové zastávky Lazarská na bezbariérovou otevírá novou kapitolu v historii veřejné dopravy v Praze. Město zde poprvé v historii přímo reaguje na požadavky cestujících se ztíženou možností přepravy a hodlá v tom pokračovat až do roku 2025, kdy má být veřejná doprava kompletně bez bariér.

10 let s Iskérkou

Oslava proběhne 28. června od 14 do 19 hodin v Camp Sportu v Rožnově pod Radhoštěm!

Zdravotně postižený Zaměstnanec roku 2014

Do soutěže mohou společnosti nominovat dva své zaměstnance, kteří jsou osobami se zdravotním postižením, až do 15. září 2014.

««« Předchozí text: Mezinárodní úspěch české sociální firmy Transkript online Následující text: Adresy poboček s on-line přepisem »»»

Ladislav Kratochvíl | 26. 6. 2014 Čt 08.39 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 1094xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
kolik je 1 + 1?
Odpověd: