webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Ministerstvo práce a sociálních věcí likviduje simultánní přepisDne 29. 11. 2013 byly zveřejněny výsledky navýšení dotací, ke kterým mělo dojít po jednání předsedy NRZP pana Václava Krásy s ministrem Koníčkem, uskutečněným na začátku září 2013. Česká unie neslyšících měla přislíbeno do konce roku 500 000 Kč (žádali jsme 200 000 Kč), a protože je nutno dotaci vždy vyčerpat do konce roku, tak jsme podle toho také postupovali. Po zveřejnění výsledků dotačního řízení jsme nyní s překvapením zjistili, že nám nebyla přislíbená dotace přidělena, čímž jsme se dostali do velmi vážných finančních potíží. Z tohoto důvodu jsme nuceni s okamžitou platností pozastavit poskytování simultánního přepisu i některých dalších služeb. Tuto informaci zveřejňujeme ihned poté, co jsme se ji sami dozvěděli, a prosíme o pochopení naše klienty, kteří službu přepisu velmi potřebují a nemohou ji jinde získat.

Centrum zprostředkování simultánního přepisu Česká unie neslyšících
 http://www.eprepis.cz/

««« Předchozí text: Severský filmový podzim 2013 Následující text: Dotazník Centra zprostředkování simultánního přepisu pro rok 2013 »»»

Ladislav Kratochvíl | 3. 12. 2013 Út 13.38 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 1280xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vaří se na
Odpověd: