webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Nový kamenný obchod s kompenzačními pomůckami v Praze

Firma Sound Power s.r.o. (www.soundpower.cz) otevřela na Praze 1 v Petrské ulici 24 (tramvaj Bílá labuť nebo Těšnov, kousek od metra Florenc) nový showroom/kamenný obchod s kompenzačními pomůckami. Firma Sound Power je zároveň českou pobočkou mezinárodní společnosti Artone Communication Solutions, která vyvíjí a zdokonaluje komunikační zařízení pro nedoslýchavé – bezdrátové indukční smyčky (možná znáte Artone Bluetooth Loopset či jeho nejnovější verze Artone 3 a Artone MS).

V obchodě je možné si jednotlivé pomůcky vyzkoušet pro konkrétní situace (poslech TV, hudby z IPodu, telefonování mobilním telefonem). Nabízí pomůcky usnadňující komunikaci nejen uživatelům naslouchadel, ale také lidem s mírnou ztrátou sluchu a seniorům. Kromě nákupu v E-shopu (www.soundpower.cz) je tedy nově možnost nechat si osobně poradit a vyzkoušet.

««« Předchozí text: Neslyšící manželé se těší z nového tabletu od Ery, usnadní jim komunikaci díky službě eScribe Následující text: Není ticho jako ticho »»»

Ladislav Kratochvíl | 1. 10. 2013 Út 02.30 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1818xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co má slon?
Odpověd: