webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Nebojme se komunikace s lidmi se sluchovým postižením

Kurzy s lektorkou a odbornou garantkou projektu Mgr. Evou Liberdovou
se uskuteční v Jihomoravském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji.Kurzy jsou určené pro zdravotníky a zaměstnance státní správy a budou obsahovat: základní informace o typech sluchových postižení a rozdílných komunikačních potřebách; o kompenzačních pomůckách; o mýtech, předsudcích a chybách v komunikaci vs. podmínkách a faktorech podporující komunikaci. Nebudou chybět ani diskriminační praktiky s ohledem na přístupnost informací a specifické komunikační techniky, zákon o komunikačních systémech neslyšících a hluchoslepých osob č. 155/1998 Sb., ve znění zákona č. 384/2008 Sb.

převzato z http://www.orbipontes.cz/…ani/dospeli/

««« Předchozí text: Pomoc při obnově služeb pro neslyšící Následující text: Pojďte s námi do botanické zahrady! »»»

Ladislav Kratochvíl | 14. 6. 2013 Pá 21.15 | Sociální | trvalý odkaz | tisk | 1649xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

reaguj[1] PetrD

Super nápad, pořádat takové kurzy! Bohužel, řada slyšících si dodnes myslí, že špatně slyšícímu člověku pomohou jen tím, že na něj budou řvát! :-(

2. 7. 2013 Út 23.40
reaguj[2] elza

Takové kursy podobné vedu už kolik roků + základy ZJ. Podobné vedou i v Unii pod Bojarem…jen si někdo plete takové kursy s výukou v Pevnosti-tj. s přípravou tlumočníků. Dobře to dělá.

15. 7. 2013 Po 11.05
Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
kolik je 1 + 1?
Odpověd: