webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Pomoc při obnově služeb pro neslyšící

Ničivá povodeň se nevyhnula ani kancelářím občanského sdružení APPN (Agentury pro neslyšící) a obecně prospěšné společnosti 365, které poskytují řadu služeb neslyšícím občanům z celé naší republiky. Obě organizace nyní vděčně přijmou jakoukoli finanční a materiální pomoc, aby neslyšící klienti nebyli odříznuti od nabízených služeb.


Kdo by nám mohl poskytnout jakoukoli materiální pomoc, zejména kancelářské potřeby, židle, papír, tonery, počítačové komponenty, ať nás kontaktuje na e-mailu podpora@appn.cz nebo telefonicky na čísle 602 635 487. Finanční dary je možné posílat na č. účtu: 2426025001/5500, Raiffeisen bank. Na každý dar můžeme vystavit darovací smlouvu podle zákona č. 586/1992 Sb.


Děkuji Vám i jménem našich neslyšících klientů za jakoukoliv pomoc.
Mgr. Marie Horáková, ředitelka

Kompletní info v souboru PDF.

««« Předchozí text: Novinky Helpnetu 5. 6. 2013 Následující text: Nebojme se komunikace s lidmi se sluchovým postižením »»»

Ladislav Kratochvíl | 12. 6. 2013 St 22.42 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1690xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Druhé písmeno abecedy je:
Odpověd: