webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky Helpnetu 5. 6. 2013

Dobrý den,
dostáváte newsletter o tom, co se událo v posledních třech dnech na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter (winter@brezen.cz). Sponzorem portálu je společnost CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 7620.

Povodňová výzva Konta BARIÉRY

Konto BARIÉRY je připraveno pomoci všem lidem se zdravotním postižením, do jejichž života nepříznivě zasáhly současné povodně. Jde zejména o případnou náhradu zničených pomůcek, vozíků, plošin a dalších zařízení.

V Era finančních centrech se hraje o tablet a roční poplatkové prázdniny na osobním účtu

Moderní tablet včetně služby umožňující simultánní přepis komunikace a také roční poplatkové prázdniny na Era osobním účtu. To vše čeká na výherce soutěže, kterou přichystala Era společně s firmou Transkript online. Osoby se sluchovým postižením mohou také i nadále ve všech 74 finančních centrech využívat službu Era eScribe. Soutěž trvá od 1. června až do 31. července 2013 ve všech Era finančních centrech v České republice. Tvoří ji osm otázek a jeden tipovací dotaz. Zúčastnit se může každá fyzická osoba s trvalým pobytem na území ČR starší 18 let.

Lidem postiženým povodněmi pomůže stát

Na řadě míst České republiky byl vyhlášen 2. či 3. stupeň povodňové aktivity. Kvůli živelní katastrofě se někteří lidé mohou dostat do nesnází. Stát je připraven jim pomoci – prací na místě při odstraňování následků, penězi nebo poradenstvím. Výplata dávek není nijak ohrožena, MPSV situaci průběžně sleduje.

Povodně 2013 – praktické rady občanům

Účelem publikace vydané ministerstvem práce a sociálních věcí  je usnadnit orientaci těch, kteří již byli nebo mohou být přímo či nepřímo postiženi povodněmi v České republice, a to zejména v otázkách, které jsou v působnosti MPSV.

Manželské vraždění

Na tlumočené divadelní představení v pátek 7. června  v divadle Na Jezerce v Praze zve Česká komora tlumočníků znakového jazyka.

Jak ve zdraví zvládnout péči o blízkého se zvláštními potřebami

Na přednášku 10. června v Praze zve občanské sdružení Už ti rozumím!

Sociální rehabilitace v Brně nabízí řadu kurzů

Dávky hmotné nouze, pracovně právní minimum, důchodová reforma, finanční gramotnost, jak na pracovní pohovor, komunikace se zaměstnavatelem, to jsou témata Ligy vozíčkářů.

Buďte fresh, pojďte na festival!

V rámci Fresh senior festivalu, který spolupořádá v sobotu 8. června v Praze projekt pro SENzační SENiory Konta BARIÉRY, na vás čeká bohatý program uvnitř i pod širým nebem.

Prvním českým dárcem v programu TechSoup Česká republika je Zoner

Neziskové organizace mohou nyní žádat o software na zpracování digitálních fotografií Zoner Photo Studio.

Praha haptická – modely architektonických ikon Prahy pro nevidomé

Vernisáž výstavy proběhne v rámci X. pražské muzejní noci v sobotu 8. června na Fakultě architektury ČVUT.

Lidé lidem 2013

Šestý ročník přehlídky sociálních služeb a souvisejících aktivit v Ostravě se uskuteční 20. června.

We are the World

„My jsme svět, my jsme děti…“ Tuto slavnou píseň zpívaly talentované děti z dětských domovů. Možná by bylo fajn si konečně uvědomit, že i tyto děti jednou budou daňoví poplatníci a budou přispívat na naše starobní důchody.

««« Předchozí text: Přenos zkušeností s fondem na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením ze zahraničí do ČR Následující text: Pomoc při obnově služeb pro neslyšící »»»

Ladislav Kratochvíl | 6. 6. 2013 Čt 06.46 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 214120xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vaří se na
Odpověd: