webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Soutěž - vyhrajte tablet s on-line přepisy

Pokud neslyšíte a komunikujete v českém jazyce, můžete vyhrát skvělou kompenzační pomůcku.
1. cenou je moderní zařízení tablet s ročním on-line simultánním přepisem poskytovaným firmou Transkript s. r. o. a ročními poplatkovými prázdninami na Era účtu.

Součástí této ceny je aplikace eScribe, která prostřednictvím onoho tabletu či jiného mobilního zařízení s operačním systémem Android zajistí svému majiteli online přepis mluvené řeči při jednání tváří v tvář (např. na úřadech, v nemocnicích apod.). Díky tomuto zařízení s připojením na internet a softwaru eScribe je možné prostým zmáčknutím tlačítka na tabletu zažádat o přepis téměř kdykoliv a naprosto kdekoliv po celé České republice.


2.– 5. cena: Era účet s ročními poplatkovými prázdninami a prvním vkladem 1000 Kč
6. – 10. cena: Era účet s ročními poplatkovými prázdninami a prvním vkladem 500 Kč

Soutěž trvá od 1. června do 31. července 2013 ve všech Era finančních centrech v ČR. Tvoří ji osm otázek a jeden tipovací dotaz. Zúčastnit se může každá fyzická osoba s trvalým pobytem na území ČR starší 18 let. Stačí pouze dorazit na pobočku, vyplnit správně soutěžní formulář a mít co nejbližší tipovací odhad.

Ještě důležitá informace na závěr:

Era Poštovní spořitelna a Transkript online navázaly spolupráci ve všech Era finančních centrech službou Era eScribe zajišťující doslovný přepis řeči zaměstnance banky již minulý rok. Stačí, aby zákazník o tento přepis požádal, pracovník pobočky se telefonicky spojí s přepisovatelem společnosti Transkript online a poté se již celý dialog promítá na monitoru počítače.

Lepší podmínky pro soutěž si tak osoba se sluchovým postižením ani nemůže přát. Vše, co bude potřebovat vědět, se naprosto bez potíží a zdarma dozví u klientského pracovníka pomocí přepisovatelské služby Era eScribe.

Neváhejte tedy a zúčastněte se soutěže. Těšíme se na Vás.

Bližší informace na:
https://www.erasvet.cz/…novinky.aspx

Sledujte novinky i na internetových stránkách:
https://www.facebook.com/…skriptonline

 http://www.transkript.cz/

««« Předchozí text: Průzkum potřeb lidí se speciálními potřebami - Nadace Vodafone Následující text: Přenos zkušeností s fondem na podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením ze zahraničí do ČR »»»

Ladislav Kratochvíl | 4. 6. 2013 Út 07.20 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 1308xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vaří se na
Odpověd: