webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Krabicový software pro rozpoznávání řeči

Software Newton Dictate 3 automaticky převádí mluvené slovo do textu a stává se tak užitečným, jednoduchým a intuitivním pomocníkem při tvorbě textových materiálů. Software obsahuje funkci automatické adaptace, která průběžně vyhodnocuje hlas mluvčího a přizpůsobuje mu kvalitu přepisu. Díky této funkci je nadiktovaný text rozpoznán s přesností až 98 %.

Funkce softwaru

Diktovaný text se ihned přepisuje na obrazovce počítače. Spolu s textem je zaznamenávána také zvuková nahrávka diktátu pro další práci s textem. Software se řídí pravidly pravopisu, rozpoznává čísla, symboly, tituly, zkratky a automaticky vkládá interpunkci. Velkým přínosem je také hlasové ovládání programu umožňující hlasem zahájit a ukončit diktování, vymazání slova či věty apod. Program podporuje také přepis dříve pořízených nahrávek nebo diktování přímo do jiných aplikací (MS Word, Excel aj.). V neposlední řadě přináší Newton Dictate 3 přehlednou pracovní plochu, kde jsou rychle přístupné nejdůležitější funkce. Prostředí programu nabízí jednoduchou práci se slovníkem. Často opakující se texty je možné uložit do šablon a hlasovým povelem je při diktování do textu vložit. Ovládání programu je detailně popsáno ve video manuálu. Program nejčastěji nachází využití v oblasti advokacie, medicíny, státní správy, školství, poradenství a administrativy. V těchto odborných sekcích je využíván nejen kvůli úspoře času a financí, ale i jeho nabídce oborových slovníků. Například v oblasti medicíny nabízí čtrnáct na míru sestavených slovníků. Program často používají i lidé se zdravotním postižením, kterým umožňuje větší samostatnost a možnost lépe se zapojit do běžného života.

Tři varianty a jejich příslušenství

Dostupné jsou tři varianty programu – Basic, Business a Professional, které se liší zejména dodávanými slovníky a hardwarovým příslušenstvím. Všechny verze programu obsahují instalační DVD společně s instalačním manuálem a videoprůvodcem. Ve verzi Business a Professional je navíc instalační DVD korektorského programu Newton Dictate Editor. Obsahem každé verze programu je obecný slovník (500 000 slov), součástí verze Professional je navíc možnost výběru oborového slovníku. Spolu s verzí Basic se dodávají sluchátka Logitech PC Headset 960 se směrovým mikrofonem, součástí sady Business jsou také sluchátka Logitech PC Headset 960 spolu s nožním pedálem Infinity pro snazší práci s korektorským program Newton Dictate Editor, v balení edice Professional se pak nachází multifunkční diktovací zařízení Philips SpeechMike 3 Pro a nožní pedál Philips pro korektorský program Newton Dictate Editor. Součástí balení je také hardwarový klíč s přenositelnou licencí.

Prodejní podpora

Výrobce, kterým je česká společnost Newton Technologies, nabízí na svém partnerském portálu vip.newtondictate.cz produktové materiály, bonusový program a v neposlední řadě trial verzi programu k vyzkoušení zdarma jak pro prodejce, tak zákazníka.

**Proč prodávat Newton Dictate 3: **

jedinečný produkt tohoto typu na českém trhu; příležitost oslovit nové zákazníky nebo stávajícím přinést něco nového; způsob, jak zvýšit svoji atraktivitu; možnost prodeje dalšího hardwaru; příležitost pro ZTP (kompenzační pomůcka – příspěvek až 90 % ceny); podpora prodeje na vip.newtondictate.cz (demo k vyzkoušení zdarma, materiály POS pro prodejnu i e-shop, bonus program, NFR verze na prodejnu); hlídané ceny.

Argumenty pro koncového zákazníka:

úspora času a financí; pohodlná práce bez upoutání ke klávesnici; texty bez překlepů; psaní bez gramatických chyb; jednoduchost instalace a ovládání.

**Oficiální stránky softwaru: **

www.newtondictate.cz

Partnerský portál:

vip.newtondictate.cz

Distribuce pro ČR:

100Mega Distribution, AT Computers, SWS Reseller Magazine 02.05.2013 -dof
 http://www.dcd.cz/rm

««« Předchozí text: Novinky Helpnetu 17.4.2013 Následující text: Průzkum potřeb lidí se speciálními potřebami - Nadace Vodafone »»»

Ladislav Kratochvíl | 29. 5. 2013 St 10.07 | odjinud | trvalý odkaz | tisk | 2119xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

reaguj[1] šárka

pane Kratochvíl, jste zlatíčko ! Ztrácím sluch a hledala jsem, kdo něco takového poskytuje a vy jste to udělal za mně :).Jen jsem se chtěla zeptat, zda s tím máte Vy nebo Vaši známí nějakou osobní zkušenost. Moc Vám děkuji za osvětu v technologiích, kterou děláte i na svém blogu.Přeji Vám pěkné dny Dvorská

5. 6. 2013 St 14.17
reaguj[2] Kráťa

Hodně záleží na rychlosti připojení, hluku v okolí a kvalitě výslovnosti.. Ale topíšu o mobilní verzi. Krabicová má myslím výukový mód a pak je rozpoznání téměř bezchybné.

6. 6. 2013 Čt 00.06
reaguj[3] Lemmy

Kinect preloží znakovú reč do slov

Kinect prostredníctvom senzorov sleduje pohyby rúk a tela, aby vyhodnotil vektory ich pohybu a spároval so slovníkom naučených slov.

Tie priebežne interpretuje vo forme písaného textu ako jednotlivé slová alebo ako vety. Dokáže tak zo znakovej reči vyrobiť písaný text, ktorý možno spracúvať ďalej – previesť na hovorené slovo či dokonca preložiť do iného jazyka.

text odkazu

24. 7. 2013 St 23.08
Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vaří se na
Odpověd: