webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky Helpnetu 14.4.2013

Dobrý den,
dostáváte newsletter o tom, co se událo v posledních čtyřech dnech na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter (winter@brezen.cz). Sponzorem portálu je společnost CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 7530.

Přijďte informovat poslance, jaké těžkosti a nespravedlnosti vznikají Drábkovým způsobem posuzování

Ve středu 24. dubna se uskuteční v Poslanecké sněmovně seminář, jehož smyslem je diskutovat o dopadech nového hodnocení míry závislosti a nového hodnocení nároku na průkazy OZP a na dávky spojené s mobilitou. Předseda NRZP ČR Václav Krása zve ty, kterým nový způsob přinesl těžkosti, aby přišli a informovali přítomné poslance o svých poznatcích.

Bellis Young & Cancer

Nově vznikající projekt pod záštitou Aliance žen s rakovinou prsu se zaměřuje na mladé pacientky do 40 let s rakovinou prsu.

Prodloužení výzvy č. 87

Žádosti bude možné předkládat až do 28. 6. 2013.

Cesta ve tmě

Desátý ročník soutěže vodicích psů se uskuteční v pátek 19. dubna na náměstí Republiky v Blansku.

Nejen chůze s holemi Nordic walking

Akreditované kurzy pro seniory a osoby se zdravotním postižením pořádá v květnu Svaz postižených civilizačními chorobami, pro účastníky může zajistit ubytování v Praze.

Inovace a příklady dobré praxe ve vzdělávání a službách pro neslyšící na Slovensku

Na veřejnou přednášku Klaudie Guštafíkové na Filozofické fakultě UK v Praze v pátek 19. dubna zvou pracovníci oboru Čeština v komunikaci neslyšících.

Koncert pro Slunce

Pořádá v úterý 23. dubna od 19.00 hodin Nadační fond Slunce pro všechny v Národním domě na Smíchově v Praze.

Vyšel časopis Gong

„My, Neslyšící, chceme jít tam, co Vy, slyšící. Dělat vše to, co Vy, slyšící. Žít naplno stejně jako Vy, slyšící. Je to tak těžké pochopit?“ ptá se Mgr. Petr Vysuček, předseda Pevnosti – Centrum znakového jazyka.

Hledáte práci a už Vás nebaví jen sedět doma a čekat?

Občanské sdružení AGAPO pořádá v Brně v  termínu od 4.6. do 20.6.2013 pro osoby ohrožené sociálním vyloučením bezplatný JOB klub.

Večery u kapucínů

V pořadí 32. benefice proběhne ve středu 1. 5. od 19.00 hod. Na programu je „Májové probouzení“ v podání vokální skupiny Všelijak.

Finanční gramotnost jako klíčová kompetence pro zdravou společnost

Konferenci pro zástupce neziskových organizací a základních a středních škol pořádá 16.4. v Praze Asociace občanských poraden, účast je zdarma.

LINET Scholaris v roce 2013

Nabídka otevřených kurzů obsahuje témata Ošetřovatelský proces a potřeby člověka, Vliv prostředí na orientaci a na rozvoj a průběh demence, Efektivní komunikace s /klientem

««« Předchozí text: Eelektronická petice proti nespravedlivému posuzování zdravotního stavu Následující text: Novinky Helpnetu 17.4.2013 »»»

www.helpnet.cz | 16. 4. 2013 Út 00.18 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 942xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: