webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Eelektronická petice proti nespravedlivému posuzování zdravotního stavu

Vážení přátelé,

posílám Vám odkaz na elektronickou petici proti nespravedlivému posuzování zdravotního stavu ve vztahu k jednotlivým dávkám a průkazům OZP.

Současný systém posuzování zdravotního stavu, který platí od 1. ledna 2012, nás velmi poškozuje. Ukazuje se, že tento systém posuzování špatně funguje a je příčinou mnoha nespravedlností při posuzování nároků na jednotlivé dávky či na průkazky OZP.

Vážení přátelé, obracím se na Vás se žádostí, abyste tuto petici podpořili. Je to velmi jednoduché, stačí navštívit níže uvedený odkaz a vyplnit několik údajů.

V současné době začínají probíhat jednání s MPSV ČR o případné změně způsobu posuzování a petice může být velmi dobrým argumentem pro prosazování změny posuzování jednotlivých nárok.

Současně představitelé MPSV ČR budou vidět, že nejednáme sami za sebe, ale že změnu posuzování požadují stovky a tisíce občanů. Věřím, že se k petici připojíte.

http://www.petice24.com/…suzovani_pnp

Přeji Vám všechno dobré.

Bc. Václav Krása předseda NRZP ČR

««« Předchozí text: Otevřený dopis premiérovi Následující text: Novinky Helpnetu 14.4.2013 »»»

Ladislav Kratochvíl | 10. 4. 2013 St 23.58 | Sociální, Různé | trvalý odkaz | tisk | 1395xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
žárovka
Odpověd: