webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky Helpnetu 1.4.2013

Dobrý den,
dostáváte newsletter o tom, co se událo v posledních pěti dnech na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter (winter@brezen.cz). Sponzorem portálu je společnost CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 7500.

Premiér: Doporučuji zastavit projekt sKaret

Předseda vlády Petr Nečas dnes (28.3.2013) ministryni práce a sociálních věcí Ludmile Müllerové doporučil, aby zastavila projekt sKaret. Uvedl, že myšlenka sKaret byla dobrá, realizace, kterou zvolilo minulé vedení MPSV, však nikoliv. Budoucnost tohoto koaličního projektu nyní bude záviset na rozhodnutí vlády – návrh řešení ministryně práce a sociálních věcí předloží kabinetu příští středu.

INSPO 2013 přiblížilo nové technologie usnadňující život lidem se zdravotním postižením

Celkem 278 účastníků z celé republiky se sjelo na 13. ročník konference INSPO, který se uskutečnil 16. března v Kongresovém centrum Praha. Představil řadu nových technologií a aplikací umožňujících lidem se zdravotním postižením kompenzovat jejich hendikep. Ti, kteří se nemohli zúčastnit konference, se mohou seznámit s novinkami prostřednictvím příspěvků do sborníku konference a prezentací přednášejících. Většina z nich je již umístěna na Helpnetu. Nechybí ani fotogalerie z konference.

Nadace Jedličkova ústavu

Grantové řízení na rozdělení výnosů z finančních prostředků z Nadačního investičního fondu (NIF) pro rok 2013 má uzávěrku pro předkládání žádostí 30. dubna 2013.

Veselá 10letá autistka s mentálním postižením hledá dospělé kamarády

Kteří by ji chodili jednou až dvakrát týdně učit mluvit tím, že si s ní budou hrát doma i venku.

Ruka v ruce proti AIDS

V rámci vzpomínkového dne obětem onemocnění AIDS „Světla pro AIDS“ hodlá pořádající Česká společnost AIDS pomoc překonat 19. května na Václavském náměstí v Praze rekord lidí držících se za ruce a vytvořit tak nejdelšího lidského hada. Sejde se potřebných nejméně 421 osob?

Století Jedle na Karlově univerzitě

Projekce filmového dokumentu k jubileu Jedličkova ústavu se uskuteční ve středu 10. dubna, vstup je zdarma a bez bariér.

Nabídka sociálních služeb v Ústeckém kraji

Elektronický katalog začal sloužit veřejnosti, umožňuje vyhledávání podle více kritérií.

Vyšel časopis Můžeš

„Chybí nám společnost, ve které by pomoc slabším a znevýhodněným lidem byla nejen předvánočním okázalým rituálem u kasiček, ale především součástí každodenní praxe,“ tvrdí v rozhovoru ředitelka společnosti Duha Eva Brožová.

Cesta k zaměstnání

Do projektu Svazu tělesně postižených v České republice se mohou hlásit  znevýhodněné osoby starší 18 let, které mají trvalé bydliště v hl. m. Praze anebo se více než polovinu roku zdržují na území hl. m. Prahy.

Camp on Communication and Computers 2013

Zájemce o účast na mezinárodní akci pořádané v Telči pro mládež se zrakovým postižením ve věku od 16 do 20 let hledá středisko Teiresiás, přihlášky přijímá do 15. dubna.

Parkinson nezná hranic

Společná aktivita kolegů v nemoci z Polska, Rakouska, Slovenska a Česka se uskuteční 13. až 15. dubna, zvou Parkinson Slovácko a Asociace Parkinson-Help.

I lidé se zrakovým postižením si umí najít práci

V případě projektu Nadějné vyhlídky se to povedlo jedenácti z 50 účastníků.

Dotazník na skryté titulky

Jeho vyplnění sluchově postiženými televizními diváky poskytne cenné informace pro bakalářskou práci i pro Českou televizi.

««« Předchozí text: Velký dotazník na skryté titulky Následující text: Václav Krása k argumentům o sKartě: Snůška polopravd a zavádějících informací »»»

www.helpnet.cz | 2. 4. 2013 Út 08.32 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 895xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Druhé písmeno abecedy je:
Odpověd: