webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Týden komunikace osob se sluchovým postižením

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na projektu Týden komunikace osob se sluchovým postižením (TKOSP). Druhý ročník se v letošním roce uskuteční v týdnu od 21. do 29.9. 2013.

TKOSP má stejně jako v loňském roce tři základní poslání. Opět chceme, aby kulturní a vzdělávací pořady připravené programovými partnery

 • šířily osvětu široké veřejnosti, aby se informace o světě sluchově postižených osob, jejich komunikačních prostředcích a problematice sluchových postižení více hovořilo a svět ticha byl zviditelněn komplexně skrze jednu velkou celostátní vlnu,
 • podporovaly hrdost osob se sluchovým postižením, seznámily je s novými službami, nabídly nové možnosti vzdělávání, sportovního a kulturního vyžití,
 • zviditelnily práci a úsilí všech organizací, institucí, škol a univerzit, které celoročně pracují na zlepšení podmínek osob se sluchovým postižením, pomáhají jim v každodenním životě a zároveň šíří osvětu.

Záštitu nad TKOSP 2013 převzali:
Daniela Filipiová, senátorka
MUDr. Milan Cabrnoch, poslanec Evropského parlamentu
Miroslav Novák za Moravskoslezský kraj
Mgr. Petr Tulpa za Liberecký kraj
Mgr. Jiří Zimola za Jihočeský kraj
MUDr. Jiří Běhounek za kraj Vysočina
Ing. Pavel Šotola za Pardubický kraj
Mgr. Ivan Kabický za hl. m. Praha
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Ministerstvo práce a sociálních věcí
Doc. MUDr. Leoš Heger, CSc. – ministr zdravotnictví ČR
JUDr. Michal Hašek za Jihomoravský kraj

TKOSP má nově své vlastní logo:Podmínky pro zapojení se do TKOSP jsou stejné jako minulý rok.
Rozhodnete-li se projektu zúčastnit pak nám prosím:
 • Pošlete údaje o naplánované akci (název akce, datum, čas a místo konání), logo a odkaz na vaše webové stránky.
 • K připravené akci, prosím, přidejte dovětek, že akce podporuje Týden komunikace osob se sluchovým postižením konající se 21. – 29.9.2013.
 • Uveřejněte logo TKOSP na Vašich webových stránkách s odkazem na webové stránky ORBI PONTES (www.orbipontes.cz), kde bude pravidelně aktualizován celorepublikový program.
  ORBI PONTES
 • Vás zařadí mezi partnery projektu a uveřejní Vámi pořádanou akci v celorepublikovém programu na www.orbipontes.cz a facebooku.
 • O programu a celém projektu budeme průběžně informovat širokou veřejnost na webových stránkách, facebooku, elektronickými pozvánkami a za pomoci medií (televize, radio, tisk).
 • Účast na TKOSP, jakákoli reklama a podpora je založena na dobrovolné spolupráci. Pro všechny programové partnery je účast zdarma.

  První informace k TKOSP budou zveřejněny v Televizním klubu neslyšících, který bude vysílán 21.3. Zmínka o TKOSP bude i v článku otištěném v časopise Tvoje svatba, který vychází 1.3.

  Budeme potěšeni přidáte-li se k nám a podpoříte s námi výše zmíněné cíle a vize o více informované, tolerantnější a empatičtější široké veřejnosti České republiky.

  ORBI PONTES o.s. www.orbipontes.cz««« Předchozí text: Novinky Helpnetu 3.3.2013 Následující text: Novinky z Helpnetu 17. 3. 2013 »»»

Ladislav Kratochvíl | 6. 3. 2013 St 01.09 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 1430xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co má slon?
Odpověd: