webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky z Helpnetu 17. 2. 2013

Dobrý den,
dostáváte newsletter o tom, co se událo v uplynulých čtyřech dnech na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter (winter@brezen.cz). Sponzorem portálu je společnost CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 7400.

Lenka Kohoutová: Senátní návrh na zrušení sKaret by ublížil především postiženým

„Můj názor na Karty sociálních systémů je konzistentní. Projekt není dopracovaný, nepřinesl větší komfort a nezajistil kontrolu při výplatě sociálních dávek, jak slibovalo vedení ministerstva práce a sociálních věcí. Více než rok veřejně říkám, že pokud má být podobný systém zaveden, pak pouze jako jeden z možných nástrojů pro výplatu dávek ze sociálního balíku. Každý musí mít možnost volby, jak finanční prostředky přijímat,“ uvádí svůj komentář k senátnímu návrhu zákona na zrušení Karet sociálních systému poslankyně Lenka Kohoutová. 

Účastníkům konference INSPO poradí o2 Guru

Se vším, co se týká chytrých telefonů, budou připraveni poradit účastníkům konference INSPO dva poradci o2 Guru. Pomohou jim zabezpečit telefon proti virům, nastavit internet, stáhnout různé aplikace, které usnadňují život uživatelům. Kdo bude chtít poradit s něčím složitějším, co by mohlo zabrat více času, může si rezervovat čas na e-mailové adrese petra.sebo@telefonica.com. Pro zájemce se sluchovým postižením bude zajištěn pomocí linky Hovor pro neslyšící přepis mluvené řeči na tablet. Konference INSPO se uskuteční v sobotu 16. března v Kongresovém centru Praha, poradenství o2 Guru mohou využít klienti všech operátorů.

Křesadlo v Karlovarském kraji

Návrhy na ocenění dobrovolníků je možné posílat do 15. března 2013.

Pojďme do toho společně II

Mezinárodní konference na téma Funkční komunikace jako předpoklad celoživotního vzdělávání a začleňování osob s poruchami autistického spektra až na trh práce se uskuteční 28.2. a 1.3. v Kongresovém centru Praha.

Proměny dlouhodobé péče

To je hlavní téma Pražských gerontologických dnů, které se letos uskuteční 6. a 7. června.

Přístup k informacím u osob se sluchovým postižením

Konference je určena všem zájemcům o problematiku sluchového postižení a proběhne v rámci Výroční valné hromady Evropské federace nedoslýchavých  – EFHOH, která se historicky poprvé koná v České republice.

Básník ujde na podporu osvěty autismu 610 kilometrů

Celkem 610 kilometrů po svých se chystá ujít básník Mnoháček Zgublačenko. Na své pouti od 1. do 31. března 2013 hodlá obejít zhruba na čtyři desítky měst a vísek, ve kterých bude besedovat v kulturních centrech na téma autismus. K tomuto činu ho vede fakt, že sám má diagnostikován Aspergerův syndromem a dobře ví, s jakými problémy se musí potýkat.

Vzdělávání v oblasti sociálních služeb

MPSV vypisuje výzvu z OP Lidské zdroje a zaměstnanost s uzávěrkou pro podání žádostí 30. dubna 2013.

Cerebrum pomáhá na cestě do práce osobám s poškozením mozku

Nabízí zájemcům účast v projektu zaměřeném na rekvalifikaci v oborech administrativa a příprava teplých pokrmů.

Výběrové řízení na pozici učitel / učitelka

Vypisuje Základní škola speciální Royal Rangers při Středisku Víteček.

««« Předchozí text: Novinky Helpnetu 3.2.2013 Následující text: Dcera slyší jen "pocitem" »»»

Ladislav Kratochvíl | 17. 2. 2013 Ne 23.25 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 1350xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co dělá Slunce?
Odpověd: