webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Místa s on-line přepisem

V prosinci 2012 se významně rozšířil počet míst, kde je osobám se sluchovým postižením poskytován online přepis. Komunikační bariéry bourá Era Poštovní spořitelna ve všech svých finančních centrech a Vodafone ve dvanácti prodejnách.Interaktivní mapa

Otevřít mapu v samostatném (novém) okně««« Předchozí text: Dávky pro osoby se zdravotním postižením a změny od 1.12.2012 Následující text: Vodafone spustil eScribe přepis pro neslyšící »»»

Ladislav Kratochvíl | 5. 12. 2012 St 01.57 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 37150xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: