webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky z Helpnetu 7. 11. 2012

Dobrý den,
dostáváte newsletter o tom, co se událo v uplynulých třech dnech na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter (winter@brezen.cz). Sponzorem portálu je společnost CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 7160.

Vyhlášena literární soutěž o internetu, telefonu a zdravotním postižení

Již devátým rokem se mohou autoři se zdravotním postižením zúčastnit literární soutěže Internet a můj handicap. V prvních pěti ročnících bylo jejich úkolem ukázat, jak jim pomáhá internet vyrovnat se s jejich handicapem, jak ovlivňuje jejich život. Od šestého ročníku organizátor soutěže – BMI sdružení – rozšířil soutěž tematicky o možnost vyjádřit, jak pomáhá lidem se zdravotním postižením také telefon.

Informace o spotřebitelských tématech jsou k dispozici ve znakovém jazyce

Ve spolupráci s Českou komorou tlumočníků znakového jazyka spustilo Sdružení českých spotřebitelů projekt pro neslyšící, který je informuje ve znakovém jazyce o jejich spotřebitelských právech. První modul je na téma, jak postupovat při nákupu a reklamaci zboží a služeb, druhý radí, jak nespadnout do dluhové pasti.

Právní pomoc pro lidi s duševním onemocněním

Pro nemajetné klienty jičínského střediska Péče o duševní zdraví ji poskytuje advokátní kancelář Knob & Plíšek.

Screening sluchu, a co dál?

Konference o významu screeningu sluchu a mezioborové spolupráce pro úspěšnou rehabilitaci dítěte se sluchovým postižením a o uplatnění metodického pokynu MZ ČR v praxi se ukuteční 29. listopadu v Praze.

Šťavnatost kresby

Výtvarný workshop s Matějem Smrkovským pořádá v Tiché kavárně v pražském Ládví 12. listopadu APPN - Agentura pro neslyšící. 

Konference představí projekty zabývající se mapováním a odstraňováním architektonických bariér

„Přes bariéry“ se jmenuje konference, kterou uspořádá Pražská organizace vozíčkářů 21. listopadu v Národní technické knihovně v Praze. Jejím cílem je představit projekty zabývající se mapováním přístupnosti objektů a životního prostředí z pohledu osob s omezenou schopností pohybu. Účast na konferenci je zdarma, do programu je možné ještě zařadit příspěvky odpovídající zaměření konference.

Občanský zákoník: co nastane 1. 1. 2014?

Pro velký zájem o kurz jej Remedium pořádá znovu v Praze 27. listopadu. 

Veřejnost poprvé ocení nejlepší sociální reklamu

Připomíná v souvislosti se šestým ročníkem soutěže Žihadlo listopadové číslo Světa neziskovek.

Rytmus nabízí zaměstnání

Na pozici metodik pro základní školy v Karlovarském kraj.

Tipy a triky ze světa počítačů pro seniory

U příležitosti dosažení počtu 20 tisíc absolventů počítačových kurzů zve Centrum Alpida 12. listopadu všechny seniory z Prahy i okolí na speciální hodinový kurz zdarma.

Bílé tóny 2012

Na benefiční koncert s Jankem Ledeckým zve 13. listopadu TyfloCentrum Olomouc.

Neslyšící lidé a inkluzivní vzdělávání

Na veřejnou přednášku Mgr. Kristiny Kratochvílové v pátek 9. listopadu zvou pracovníci oboru Čeština v komunikaci neslyšících na FF UK v Praze.

Odpoledne pro tělesně handicapované

Pořádají 10. listopadu v bezbariérové tělocvičně na kraji obce Janová Vsetínské aplikované sporty.

««« Předchozí text: Postižení není vlastnost Následující text: Dávky pro osoby se zdravotním postižením a změny od 1.12.2012 »»»

Ladislav Kratochvíl | 8. 11. 2012 Čt 08.14 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 1376xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Druhé písmeno abecedy je:
Odpověd: