webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Kurz kreslení nejen pro slyšící

Cílem dvoudenního kurzu kreslení tzv. pravou mozkovou hemisférou je nakreslit portrét dle předlohy. Postupnými kroky a cvičeními vás dovedeme ke zdárnému výsledku, ze kterého budete nadšeni nejen vy, ale i vaše okolí. Přijďte si nakreslit portrét a obdarovat své blízké originálním vánočním dárkem!


Kdy: pátek a sobota 16. a 17. 11. 2012 (9 – 17 hod.)
Kde: Komunitní centrum – Koněprusy 63, Beroun
Cena: 1 670 Kč
S sebou: přezůvky a dobrou náladu (pomůcky jsou v ceně kurzovného)

Těšíme se na vás!
Kontakt: michaela.fantova@seznam.cz nebo skopkova@orbipontes.cz nebo ivavejnarova@seznam.cz

Lektorky se učí český znakový jazyk. Proto, jste-li neslyšící nebo nedoslýchaví, neváhejte a přijďte. Domluvíme se s Vámi! Instruktáž bude přepsána i v powerpointové prezentaci.

Souběžně proběhne prodejní výstava výrobků Ivy Vejnarové a Kateřiny Novákové – šperky, kabelky a tašky, tuniky, meditační sedáky, drobné doplňky.

««« Předchozí text: Chybná výslovnost cizích slov osob se sluchovým postižením Následující text: Promítání archivních filmů »»»

Ladislav Kratochvíl | 1. 11. 2012 Čt 09.10 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1280xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Druhé písmeno abecedy je:
Odpověd: