webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky Helpnetu 25.9.2012

Dobrý den,
dostáváte newsletter o tom, co se událo v uplynulých dvou dnech na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter (winter@brezen.cz). Sponzorem portálu je společnost CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 7040.

Začal Týden komunikace osob se sluchovým postižením

O lidech s postižením sluchu a jejich problémech toho většinová společnost mnoho neví. K odstraňování bariér, kterým musí čelit, by měl přispět ve dnech 22. až 30. září Týden komunikace osob se sluchovým postižením (TKOSP). Za účasti předsedkyně senátního Výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Daniely Filipiové, která spolu s hlavním městem Praha nad TKOSP převzala zástitu, jej na na tiskové konferenci v Senátu 24.9. představily organizátorky z pořádajícího občanského sdružení Orbi pontes.

Česká pojišťovna pomáhá lidem se zdravotním postižením

Držitelům karty Handy Card poskytuje 40 % slevu.

Dotační výběrová řízení statutárního města Ostrava

Uzávěrka pro obě oblasti je 2. listopadu 2012.

Život nejen na kolech

Do 30. září je možné posílat do tradiční fotosoutěže Ligy vozíčkářů snímky, na kterých je zachycen moment ze života tělesně postižených lidí, a utkat se tak o přízeň porotců v čele se známým fotografem Jindřichem Štreitem.

ReStart Česko – přijďte s online řešením a nastartujte reálnou změnu ve společnosti!

Ve středu 3. října startuje v České republice nový program ReStart Česko – online řešení pro společenskou změnu. Díky propojení nápadů společensky angažovaných aktivních občanů, neziskových organizací a programátorů vzniknou webové a mobilní aplikace s cílem pomoci offline společenské změně prostřednictvím online technologií. Konkrétní řešení problémů ve společnosti skrze internet se stávají ve světě 21. století zcela běžná. Díky programu ReStart Česko realizovaném Sdružením VIA za spolupráce s americkou neziskovou organizací TechSoup Global bude podpořen vznik nových online řešení také v České republice.

O cenu Jiřího Šedého – Nejsem na světě sám

Tématem 4. ročníku literární a výtvarné soutěže je „nejkrásnější úsměv“, příspěvky lze posílat do 31. října 2012.

Tlumočení pro neslyšící a související legislativa

E-learningový kurz připravila Česká komora tlumočníků znakového jazyka.

Pohyb a koordinace v chůzi s holemi Nordic walking

Akreditované jednodenní kurzy pro aktivizaci seniorů a osob se zdravotním postižením pořádá Svaz postižených civilizačními chorobami.

Job Fair bez bariér 2012

Na třetím ročníku veletrhu pracovních příležitostí pro osoby se zdravotním postižením vystavovalo 14 firem, s jejichž zástupci konzultovalo na 120 uchazečů o práci.

Kurz tvůrčího psaní

Pořádá v listopadu organizace ASNEP.

««« Předchozí text: Týden komunikace osob se sluchovým postižením Následující text: Chybná výslovnost cizích slov osob se sluchovým postižením »»»

Ladislav Kratochvíl | 26. 9. 2012 St 11.44 | Helpnet | trvalý odkaz | tisk | 1348xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: