webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Neobdrželi jste příspěvek na péči a příspěvek na mobilitu?

Vážení přátelé,

již 14 dní jsem stále častěji Vámi upozorňován, že jste v měsíci září neobdrželi příspěvek na péči a příspěvek na mobilitu, případně další dávky.

O této věci jsem hovořil s generálním ředitelem Úřadu práce s JUDr. Jiřím Kubešou, který mi sdělil následující informaci. Úřad práce přechází z OK Systému na nový software při rozesílání peněz. Tím došlo k určitému zdržení výplat. Byl jsem však ubezpečen, že všechny dávky budou doručeny do konce měsíce září. Jsem v tom velmi skeptický. Do konce měsíce však nemůžeme nic dělat, protože zákon nestanoví den výplaty, pouze stanoví, že dávky musí být vyplaceny v měsíci, ke kterému se vztahují. To znamená, že musí být vyplaceny do konce měsíce září.

Pokud byste neobdrželi tyto dávky do pátku 5. 10. 2012, prosím Vás, abyste mne okamžitě informovali a já budu kontaktovat osobně pana ministra J. Drábka. Nevyplacení dávek v prvním týdnu měsíce října bych považoval za selhání systému.

Přeji Vám všechno dobré.

S pozdravem

Bc. Václav Krása předseda NRZP ČR

------------
Ing. Jana Hrdá
jhapoa@centrum.cz, praha@nrzp.cz
257 951 332, 736 751 201
www.apoa.cz, www.nrzp.cz



««« Předchozí text: Pořízení techniky na komunikaci a dobrovolnictví Následující text: Týden komunikace osob se sluchovým postižením »»»

Ladislav Kratochvíl | 24. 9. 2012 Po 23.56 | Sociální | trvalý odkaz | tisk | 1361x



Pridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vaří se na
Odpověd: