webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Poštovní spořitelna nabízí neslyšícím uživatelům on-line přepis


Zatím jen v pěti pražských Era finančních centrech a pouze v červenci 2012, kdy bude probíhat pilotní projekt, v rámci kterého budeme zajišťovat on-line přepis pro neslyšící klienty (i potenciální). Přijďte si vyzkoušet, jak probíhá komunikace s pomocí on-line přepisu. Seznam pěti Era finančních center i další informace najdete na http://www.helpnet.cz/…alne/53113-3.

««« Předchozí text: Konference Rovná práva pro všechny Následující text: Poštovní spořitelna vychází vstříc lidem se sluchovým postižením - bude zájem o její službu? »»»

Ladislav Kratochvíl | 30. 6. 2012 So 00.28 | Komunikace, Sociální, Různé | trvalý odkaz | tisk | 1228xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: