webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Seminář s odborníky ORL

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové Vás srdečně zve na seminář s diskusí na téma:

Vše, co chcete vědět o ochraně ucha, nosu a krku.Na semináři budou představené novinky a zajímavosti z ORL od absolventů prestižního Salzburského lékařského semináře OTOLARYNGOLOGY.

Seminář se koná v rámci programu Open medical Club CR, který navazuje na vzdělávací program Salzburg Medical Seminars International a je určen na sdílení informací o prevenci a ochraně zdraví.

Cílem semináře je výměna odborných informací a poskytování informací o možnostech prevence. Seminář je určen pro lékaře, studenty a zástupce nestátních neziskových organizací se zaměřením na prevenci poruchy sluchu a péči o děti.

Seminář s diskusí se koná 26.4.2012 od 13.00 do 17.00 v Studiu MAT, Karlovo náměstí 19, Praha 2.

Přijďte si poslechnout nejnovější informace z oblasti ORL a prevence ochrany sluchu a v diskusi sdílet Vaše zkušenosti a poznatky.

Účast včetně občerstvení a podkladových materiálů je zdarma.

Svoji účast, prosím, potvrďte do 22.4.2012 zasláním vyplnené přihlášky, nebo potvrzením účasti na e-mailovou adresu kocnarova@vdv.cz.

Věříme, že Vás přednáška zaujme a těšíme se na společné setkání.

Mgr. Eva Kocnárová---------------------------------
poznámka autora tohoto článku:

V případě, že by se na seminář hlásili i osoby s postižením sluchu, které potřebují simultánní přepis v reálném čase, obrátí se pořádající na Centrum zprostředkování simultánního přepisu, aby byl přepis zajištěn.
Uveďte tedy, pokud jej potřebujete.

««« Předchozí text: Pilotní projekt online testování transkripce mluvené řeči do textu Následující text: Adresář služeb poskytovaným osobám se sluchovým postižením »»»

Ladislav Kratochvíl | 6. 4. 2012 Pá 14.42 | Sluch | trvalý odkaz | tisk | 1522xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: