webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Vyhlídkové lety pro hendikepované zdarma

Letecké služby Hradec Králové, a.s. budou pořádat dne 23.6.2012 již pátý ročník akce „OPEN SKIES FOR HANDICAPPED“(OSH) na letišti Hradec Králové. Jedná se o vyhlídkové lety pro postižené spoluobčany s celodenním doprovodným programem pro ostatní zúčastněné. Nad akcí převzal, jako i v minulých letech, záštitu ministr obrany a náčelník generálního štábu AČR. V průběhu uplynulých ročníků se uvedené akce zúčastnilo přibližně 8500 postižených spoluobčanů z celé republiky a pro 2570 z nich jsme dokázali zabezpečit vyhlídkové lety především díky technické podpoře ze strany české armády a finanční podpoře ze strany sponzorů. Akce má velký ohlas a v současné době už můžeme mluvit, že i svoji tradici, ale je nutné konstatovat, že bez pomoci ostatních bychom akci v takovém rozsahu nedokázali uskutečnit.

Nadále pokračujeme v zabezpečení OSH formou dobrovolných příspěvků od sponzorů, které budou použity výhradně ke krytí nákladů spojených s touto akcí.

Jako přihláška slouží formulář Souhlas s letem, který je nutné mít potvrzený od lékaře. Pak ho oskenujte a zašlete na emailovou adresu: bergmanova@agenturaarte.cz, pokud nemáte možnost skenování, zašlete poštou na Marta Bergmanová, Jiráskova 266, Smiřice 503 03. Pokud chcete přihlásit větší skupinu zájemců (např. sdružení, ústav aj.) stačí napsat seznam zájemců pod sebe, s datem nar. nebo rodným číslem, popř. druhem postižení. Dole pod tímto seznamem osob stačí jedno potvrzení ošetřujícího lékaře, že výše uvedení jsou schopni letu. Pokud se někdo chce účastnit akce a nechce letět, není problém, stačí to jen uvést v mailu. Důležitou informací je i počet doprovodů!

Oceníme ohleduplnost a proto vás prosíme, aby letěl jen doprovod, který je nezbytně nutný a neblokoval tak místa těm, pro která jsou prvotně určena.

Jinak jsou zváni všichni a věříme, že se budete dobře bavit!

Dokumentace, videa a fotografie z minulých ročníků této akce naleznete na http://www.lshk.cz/…tiste/akce1/ kontaktní osoba:

Bc. Marta Bergmanová bergmanova@agenturaarte.cz

videoukázkaPodrobné info včetně potřebných dokumentů je na http://www.lshk.cz/…capped-2012/

««« Předchozí text: Václav Krása: ministr Drábek nemluví pravdu Následující text: Pilotní projekt online testování transkripce mluvené řeči do textu »»»

Ladislav Kratochvíl | 18. 3. 2012 Ne 17.47 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1250xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: