webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Aktualizovaný Adresář služeb nejen pro neslyšící 2011


Federace rodičů a přátel sluchově postižených vydává nově aktualizovaný Adresář služeb nejen pro neslyšící, kde máte možnost najít kontakty na všechny školy pro sluchově postižené v celé České republice, stejně tak na organizace neslyšících, specializované časopisy, internetové portály, firmy s technickými a kompenzačními pomůckami. Zároveň zde naleznete i seznam foniatrů a klinických logopedů. Cena letošního vydání je 150KčAdresář je možné zakoupit na našich webových stránkách: www.frpsp.cz, v sekci: „prodej knih“

nebo přímo ve Federaci:

Hábova 1571/22, Praha 5 – Stodůlky, 155 00

v sociální poradně

««« Předchozí text: INSPO 2012 s důrazem na přístupnost technologií pro lidi se zdravotním postižením Následující text: Konference INSPO letos s mezinárodní účastí »»»

Ladislav Kratochvíl | 31. 1. 2012 Út 18.36 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1291xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
kolik je 1 + 1?
Odpověd: