webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Když klasická medicína nezabírá aneb bylinky, zdraví a hvězdy

Srdečně Vás zveme do Tiché kavárny na přednášku pana Emila Václava Havelky o zdravém životním stylu „Když klasická medicína nezabírá aneb bylinky, zdraví a hvězdy“ 23. ledna 2012 od 16 hod – Tichá kavárna, Burešova 12, Praha 8

V nepřeberném bohatství říše rostlin se objevují takové rostliny, které umí dělat zázraky. Seznámíme se s jejich magickou a uzdravující silou, která spolu s hvězdami a vhodným životním stylem léčí a uzdravuje. V současné době to není jen žen-šen, ale může to být především rakytník řešetlákový, mangostan, aralie, klanopraška, kalisie voňavá … Je to jen na Vás, abyste si vyzkoušeli domácí rostlinnou lékárnu. Setkáte se se světoznámým astrologem, panem Emilem Václavem Havelkou.

Pokud budete někdo potřebovat přepis, bude organizátory zajištěn. Informaci o zajištění přepisu však potřebují do pátku 20. 1. 

««« Předchozí text: Veřejnoprávní televize ignoruje zákon Následující text: Internet a můj handicap: Už jen čtyři týdny do uzávěrky »»»

Ladislav Kratochvíl | 18. 1. 2012 St 00.38 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1143xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: