webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Nový web Sdružení uživatelů kochleárního implantátu

Pravděpodobně proto, že dělám weby již přes deset let a také provozuji stránky, jenž (kromě jiných osob s postižením sluchu) hodně navštěvují dospělí uživatelé kochleárního implantátu, jakož i zájemci a kandidáti na implantaci (ostatně to bylo původním smyslem webu www.kochlear.cz a jeho „základ“) jsem byl osloven Sdružením uživatelů kochleárního implantátu (SUKI) ohledně rekonstrukce webu www.suki.cz.

Nejdříve jsme debatovali o tom, jestli udělat jen „vylepšení“ stávajícího, hlavně optimalizaci pro vyhledávače (Search Engine Optimization – zkratka SEO), nebo jej úplně celý předělat do modernějšího vzhledu, kompatibilnosti pro různé prohlížeče, přívětivé administrace, která umožňuje vkládat články, či novinky atd. „jako ve Wordu“, bez znalosti programování v HTML a CSS administrátory webu. S výkonným výborem, za který se mnou jednal pan Páca jsme se domluvili na druhé variantě. Udělal jsem tedy grafický návrh rekonstrukce stránek a po další konzultaci výkonného výboru SUKI se dal do dal práce, vytvoření nového webu běžícího na redakčním systému (RS2), který byl prozatím „neviditelný veřejnosti“ s tím, že až bude komplet hotový, přehodí se v noci do ostré verze a nenastane tak výpadek. To všechno, zejména vytvoření nového a individuálního vzhledu redakčního systému RS2 se myslím docela povedlo a zařadil jsem jej do ukázek svých prací na http://krata.bubakov.net/ukazky, kterých už je 65.

««« Předchozí text: Automatické titulkování živých pořadů spuštěno Následující text: Vstřícná komunikace v ordinaci »»»

Ladislav Kratochvíl | 30. 10. 2011 Ne 07.04 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1243xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: