webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Získá služba "Simultánní přepis mluvené řeči" mezinárodní ocenění?

V pondělí 20. června 2011 v Praze udělí Nadace ERSTE třetí „Cenu Nadace ERSTE za přínos sociální integraci“ třiceti organizacím z České republiky, Slovenska, Bosny a Hercegoviny, Chorvatska, Maďarska, Kosova, Makedonie, Moldavska, Černé hory, Rumunska, Srbska a Slovinska. Z 1850 projektů, které byly přihlášeny do soutěže o tuto cenu, nejprve hodnotitelé v každé zemi vybrali národní či zemské vítěze (25 v České republice a celkem 130 v celém regionu). Z nich pak mezinárodní odborná porota vybrala 30 vitězných projektů.Cena Nadace ERSTE má za cíl oceňovat dobrou praxi v oblasti sociální integrace a snaží se upozornit na důležitost společenské angažovanosti a zodpovědosti v regionu střední a jihovýchodní Evropy. Prostřednictvím Ceny a publicity s ní spojené chceme vyzdvihnout a zviditelnit práci organizací, které byly vybrány jako vítězné a jako vzor pro ostatní.

Na akci je zajištěn simultánní přepis i tlumočení do znakového jazyka

««« Předchozí text: Změny ve vzdělávání dětí, žáků a studentů se speciálními vzdělávacími potřebami Následující text: Automatické titulkování živých pořadů – víme o čem se mluví »»»

Ladislav Kratochvíl | 13. 6. 2011 Po 12.15 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 1318xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
kolik je 1 + 1?
Odpověd: