webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Hledání společného jazyka v rytmu

Může rytmus prolomit bariéry mezi mladými slyšícími, nedoslýchavými a neslyšícími lidmi?

Pojďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži a poznávat kulturu slyšících a Neslyšících, ale i kultury západní Afriky. Zažijte s námi týden v krásné přírodě Rychlebských hor, plný afrického bubnování, tance, výletů, her a táboráků.

Začátečnický kurz hry na djembe a basové bubny zakončíme společným „koncertem“ pro veřejnost. Své bubenické umění pak oprášíme na podzimním víkendovém workshopu v Brně a vystoupíme ve Studiu dramatické výchovy Labyrint.


autor: členky kapely Spálený sušenky

zdroj: www.spalenysusenky.cz
Průběh projektu:

1. část: Týdenní workshop afrického bubnování v Kunčicích
Kdy: 10. až 17. červenec 2011
Kde: Kunčice u Starého Města pod Sněžníkem

2. část: Víkendové setkání účastníků v Brně
Kdy: 14. až 16. říjen 2011
Kde: Středisko dramatické výchovy Labyrint

Účastnický poplatek: 750,– Kč

Více informací a přihlášky na:
www.spalenysusenky.cz/akce

Těšíme se na Vaši účast!

Spálený sušenky, dívčí bubenická kapela z Brna.Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentuje názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jeho obsahem.««« Předchozí text: idnes vychází vstříc osobám se sluchovým postižením Následující text: Změny ve vzdělávání dětí, žáků a studentů se speciálními vzdělávacími potřebami »»»

Ladislav Kratochvíl | 1. 6. 2011 St 13.51 | Různé, Různé | trvalý odkaz | tisk | 9396xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

reaguj[1] Petr

Dotováno z Evropské unie… Další tahadlo prostředků a nějaký workshop s bubnováním pro znakující. Kdyby tak byl dotován přepis v reálném čase. Nemuselo by to ani být z Evropské unie, stačilo by Ministerstvem práce a sociálních věcí, když je to zaregistrovaná sociální služba

6. 6. 2011 Po 17.13
Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: