webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Podpořte náš projekt - Mladí novináři

Podpořte náš projekt - Mladí novináři

Jsme parta mladých novinářů a prostřednictvím našeho portálu Chrudimka.cz přinášíme denně našim čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu, životního prostředí, neziskového sektoru a dění ve východních Čechách, zejména pak v Pardubickém kraji. Svým obsahem je náš portál zaměřen převážně na mladou generaci. Informuje o akcích, které by neměly uniknout pozornosti a v neposlední řadě je organizátorem řady volnočasových aktivit pro děti, mládež a rodiny s dětmi.

Moc rádi bychom se stali nejčtenějším internetovým portálem na Chrudimsku a chtěli bychom patřit mezi tři první portály určené pro mládež v našem Pardubickém kraji. 

Někteří z nás dokonce vážně přemýšlí o své budoucí práci žurnalisty či o povolání fotografa. Denně náš portál navštíví stovky čtenářů a Facebooku našeho portálu máme již přes tisícovku fanoušků.

V současné době se ale potýkáme s jediným – a to je nedostatek financí na technické vybavení naší redakce. Naším snem je mít dobře vybavenou redakci, tak jako to mají opravdové dospělácké redakce.

Přihlásili jsme se proto do projektu Dreamcatcher – chyť si svůj sen, který by nám náš sen mohl splnit, ale podmínkou je výhra v hlasování o náš sen mezi ostatními přihlášenými.

 

Prosíme vás tedy
PODPOŘTE NÁŠ PROJEKT MLADÍ NOVINÁŘI
zasláním hlasu pomocí SMS ve tvaru „DREAM 256
(bez uvozovek, za slovem DREAM je mezera)
na telefonní číslo 736 339 339
Cena SMS odpovídá zcela běžné ceně SMS podle vašeho aktuálního tarifu.
Z jednoho mobilu lze zaslat jednu SMS.

 

Hlasování končí 29. května 2011.
 Děkujeme vám za vaši podporu a vězte, že
Chrudimka.cz je portál, který stojí za to číst!

Veškeré informace najdete na
http://www.chrudimka.cz/…ovinari.html

««« Předchozí text: Vyznejte se v osobách se sluchovým postižením Následující text: Novinky z Helpnetu 19. 5. 2011 »»»

Ladislav Kratochvíl | 13. 5. 2011 Pá 02.03 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 10544xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
vidíme
Odpověd: