webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

INKOS 2011 - korespondenční soutěž Krajské knihovny Vysočiny

obálkaJiž po osmé vyhlašuje Krajská knihovna Vysočiny internetovou korespondenční soutěž, určenou lidem se zdravotním postižením, kteří se ani přesto nevzdávají, ale naopak chtějí soutěžit, bavit se, vítězit. Od 1. března 2011 najdete na stránkách knihovny www.kkvysociny.cz soutěžní otázky a do 31. března 2011 budeme čekat odpovědi na adrese handicap@kkvysociny.cz . Tři výherci obdrží věcné ceny.

Veškeré propozice najdete na http://www.kkvysociny.cz/…nkos_11.aspx

««« Předchozí text: Novinky z Helpnetu 9. 3. 2011 Následující text: INSPO 2011: Technologie stále více usnadňují život lidem se zdravotním postižením »»»

Ladislav Kratochvíl | 14. 3. 2011 Po 12.40 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 8776xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: