webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky z Helpnetu 9. 3. 2011

Dobrý den,
dostáváte newsletter o tom, co se událo v minulých třech dnech na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter, winter@brezen.cz. Sponzory portálu jsou společnosti HARTMANN-RICO a CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 6010. 

Chystá se demonstrace proti návrhu sociální reformy

8.3.2011 9:02:29
Po více než jednom roce od ratifikace Úmluvy OSN o právech osob se zdravotním postižením navrhuje Česká republika zrušit většinu kroků, které učinila v posledních 20 letech pro zrovnoprávnění osob se zdravotním postižením ve společnosti. Upozornila na to Národní rada osob se zdravotním postižením ČR v souvislosti s připravovanou sociální reformou. Svolává proto na úterý 22. března protestní shromáždění před budovou Ministerstva práce a sociálních věcí. Vyzývá občany, kterých by se změny dotkly, aby svojí přítomností na něm vyjádřili svůj zásadní nesouhlas s navrhovanými změnami a ukázali své odhodlání bránit lidskou důstojnost vlastní i svých blízkých.

Ukažte, co umíte, v Pardubicích na abilympiádě!

9.3.2011 20:26:47
V pardubické ČEZ aréně se ve dnech 27.-28. května uskuteční 19. národní abilympiáda. Jde o soutěžní přehlídku pracovních i volnočasových dovedností a schopností, do níž se mohou zapojit dospělí lidé s jakýmkoli zdravotním postižením. Přihlášku je nutné vyplnit nejpozději 1. dubna, soutěžit se bude ve 39 disciplínách.

Školení pro dobrovolníky

9.3.2011 13:59:22
Pro zájemce o zapojení do dobrovolnického programu specializovaného na práci s dospělými onkologicky nemocnými pořádá interaktivní třídenní kurz Amelie, o.s.

Internetová korespondenční soutěž INKOS

9.3.2011 8:57:01
Pro lidi se zdravotním postižením ji poosmé vyhlásila Krajská knihovna Vysočiny, odpovědi na soutěžní otázky očekává do 31. března.

Jediná služba v Plzeňském kraji

9.3.2011 8:51:04
Diakonie ČCE – středisko v Plzni pomáhá lidem s postižením samostatně bydlet.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením bude výrazně podpořeno

8.3.2011 9:29:16
Členům Charty sociálního podnikání (Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených České republiky, Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením, Svaz českých a moravských výrobních družstev) se podařilo zvrátit první návrhy připravované změny Zákona o zaměstnanosti a Charta sociálního podnikání byla vyzvána Ministerstvem práce a sociálních věcí k trvalému dialogu a spolupráci při přípravě dlouhodobé koncepce zaměstnávání OZP.

Dostupnost zdravotní péče

7.3.2011 9:36:04
To je hlavní téma článků, reportáží a rozhovorů v březnovém čísle časopisu Můžeš.

Jeden svět

8.3.2011 9:43:41
Nový zvukový internetový dvouměsíčník, určený nejen lidem se zrakovým postižením, nabízí na svých webových stránkách občanské sdružení Mathilda.

Týden pro nestátní neziskové organizace

9.3.2011 20:35:37
Vybrané neziskovky Jihočeského kraje se představí od 14. března ve vstupních prostorách Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích. 

««« Předchozí text: I zdravotně postižení chystají protireformní demonstraci Následující text: INKOS 2011 - korespondenční soutěž Krajské knihovny Vysočiny »»»

www.helpnet.cz | 9. 3. 2011 St 21.06 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 974xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co má slon?
Odpověd: