webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

INSPO 2011: Jak usnadnit komunikaci lidem se sluchovým postižením

Služba O2 Hovor pro neslyšící, nonstop tlumočnická služba online, telekomunikační centrum neslyšících a eScribe – online přepisovací centrum, to jsou čtyři různé služby pomáhající lidem se sluchovým postižením při komunikaci, které budou podrobněji představeny na konferenci INSPO 2011.

Program konference, která se uskuteční v sobotu 19. března, pamatuje ovšem i na technologie usnadňující život lidem s jiným druhy zdravotního postižení. Počet přihlášených účastníků se již blíží hranici 200, za 150. místo při registraci získá knihu Eliška Bartoňová z Hradce Králové. Zdroj: http://www.helpnet.cz/…e-inspo-2011

««« Předchozí text: Proč osoby s postižením sluchu často nemohou najít práci Následující text: Novinky z Helpnetu 6. 3. 2011 »»»

Ladislav Kratochvíl | 21. 2. 2011 Po 00.49 | Komunikace | trvalý odkaz | tisk | 1845xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
kolik je 1 + 1?
Odpověd: