webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Internet a můj handicap - blíží se uzávěrka literární soutěže

Více než 20 příspěvků již dostali organizátoři z BMI sdružení do 7. ročníku literární soutěže Internet a můj handicap. Kdo by se další chtěl ucházet například o pobytový zájezd v Řecku pro dvě osoby od CK Lotos, USB modem s dvouletým bezplatným připojením k internetu  a mobilní telefon od společnosti Telefónica O2 či o další hodnotné ceny, má poslední příležitost, uzávěrka soutěže je již 20. února. V soutěžní práci by autoři měli vyjádřit na základě vlastní zkušenosti, jak jim internet nebo telefon pomáhá vypořádat se se zdravotním postižením.

V prvních pěti ročnících byla soutěž zaměřena jen na internet, nyní již podruhé zůstává sice její tradiční název Internet a můj handicap, ale tematicky se rozšiřuje o to, jak pomáhá lidem se zdravotním postižením také telefon.

Soutěžní práci opatřenou poštovní i elektronickou adresou je třeba poslat v elektronické podobě nejpozději do 20. února 2011 na adresu info@helpnet.cz. Přihlášením do soutěže vyjadřuje autor souhlas s tím, že jeho dílo může být bezplatně zveřejněno ve sborníku konference INSPO, na portálu Helpnet.cz a popřípadě v dalších médiích, kterým budou nejlepší příspěvky poskytnuty.

Soutěžní práce může mít rozsah maximálně 600 slov. Autoři by v ní měli vyjádřit na základě vlastní zkušenosti, jak jim internet nebo telefon pomáhá vypořádat se se zdravotním postižením. Při hodnocení se bude přihlížet jak k literární úrovni textu, tak k obsahové zajímavosti. Do soutěže nebudou přijaty práce, které byly přihlášeny v předcházejících ročnících, jejich autoři se však mohou zúčastnit soutěže s novým příspěvkem.

Vyhlášení výsledků soutěže a předání cen vítězům se uskuteční na konferenci INSPO v sobotu 19. března 2011 v Kongresovém centru Praha, kam budou pozváni všichni soutěžící.

Pro soutěžící jsou připraveny následující ceny: 

  • pobytový zájezd na 12 dnů do Řecka pro 2 osoby od CK Lotos
  • USB modem s dvouletým bezplatným připojením k internetu  a mobilní telefon od společnosti Telefónica O2
  •   5× Zoner Photo Studio od firmy Zoner software
  • 15× kniha od nakladatelství Portál

Zvláštní ceny udělí časopisy Gong, Můžeš a Vozíčkář.

Převzato z http://www.helpnet.cz/…alne/43096-3

««« Předchozí text: Nenechte si ujít konferenci INSPO Následující text: Proč osoby s postižením sluchu často nemohou najít práci »»»

Ladislav Kratochvíl | 9. 2. 2011 St 23.59 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1250xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Co má slon?
Odpověd: