webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Novinky Helpnetu 31.1.2011

Dobrý den,
dostáváte newsletter o tom, co se událo v minulém týdnu na Helpnetu. Tento portál o problematice zdravotního postižení provozuje BMI sdružení, šéfredaktorem je Jaroslav Winter, winter@brezen.cz. Sponzory portálu jsou společnosti HARTMANN-RICO a CZI. Víte-li o někom ve svém okolí, koho by tyto informace mohly rovněž zajímat, rád jej zařadím na seznam odběratelů, kterých je již více než 5910.

Registrace na konferenci INSPO 2011 pokračuje

31.1.2011 14:52:15
Jak mohou získávat neziskové organizace prostřednictvím programu TechSoup produkty společnosti Microsoft jen za drobný administrativní poplatek? To je jedno z témat konference INSPO – Internet a informační systémy pro osoby se specifickými potřebami, která se uskuteční v sobotu 19. března v Kongresovém centru Praha. Program konference je již téměř úplný, nabídne atraktivní informace týkající se využití informačních a komunikačních technologií lidmi s nejrůznějším zdravotním postižením. Účastníci, kteří se zaregistrují na 100. a každém dalším 50. místě, získají knižní prémii.

Nesouhlas s připravovanými restriktivní kroky v oblasti zaměstnávání osob se zdravotním postižením

31.1.2011 14:19:46
Předseda NRZP ČR Václav Krása informuje členské organizace o výsledcích jednání s náměstkem ministra MPSV ČR, Karlem Machotkou o připravované rozsáhlé novele zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

Soutěž o náhradu názvu „ústav“

29.1.2011 9:11:54
Pomozte zákonodárcům vymyslet důstojnější, praktičtější a hlavně modernější název!

Ergodiagnostika – vyšetření budoucnosti pro zdravotně znevýhodněné

28.1.2011 19:36:06
Občanské sdružení InternetPoradna.cz v Olomouci nyní zavádí novou metodou, která velmi úzce propojuje práci lékaře, ergoterapeuta a sociálního pracovníka. V rámci služby sociální rehabilitace Restart mohou její uživatelé vyzkoušet proces komplexního vyšetření, který určí nejen to, co kvůli svému zdravotnímu stavu dělat nemohou, ale především to, co jsou schopni zvládnout. To jim umožní lépe sehnat práci, která pro ně bude vhodná.

Role tlumočníka při soudním jednání

30.1.2011 19:15:03
Certifikační vzdělávací program tlumočníků znakového jazyka.

Podpoří zaměstnávání lidí se zdravotním postižením v 18 regionech

26.1.2011 20:50:56
Svaz tělesně postižených v České republice, o.s. realizuje již několik měsíců projekt „Zvýšení zaměstnatelnosti osob se zdravotním postižením“. V 18 regionech tak podporuje lidi se zdravotním postižením při hledání práce a zvyšování jejich kompetencí k nalezení a udržení zaměstnání. Do projektu se mohou zájemci hlásit průběžně až do ledna 2012.

JC Ulita hledá lektory anglického jazyka a matematiky

25.1.2011 18:43:03
Požaduje alespoň částečnou znalost znakového jazyka.

««« Předchozí text: Česká televize znemožnila sledování zpravodajství osobám se sluchovým postižením Následující text: Nenechte si ujít konferenci INSPO »»»

www.helpnet.cz | 1. 2. 2011 Út 00.55 | Různé | trvalý odkaz | tisk | 1127xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
žárovka
Odpověd: