webík s vypnutým zvukem

Tyto stránky byly vybrány Národní knihovnou ČR jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Stránky jsou archivovány několikrát ročně a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu NK ČR.

 

Nové komentáře

 

Zpětné odkazy

 

Boříme mýty okolo kochleárního implantátu

Pokusili jsme se sesbírat nejrůznější mýty, lži a polopravdy o kochleárním implantátu (dále jen KI), které kolují jak mezi slyšícími, tak i mezi neslyšícími. Rádi bychom ukázali, že mnoho z nich je naprosto nesmyslných a jen poškozují KI v očích lidí, kteří těmto mýtům věří, nebo o KI nic neví.

Do mýtů se dostanete kliknutím na tlačítko v menu vlevo.

K jednotlivým mýtům přidávali komentáře převážně sami implantovaní, nebo rodiče implantovaných dětí. Komentáře tedy nejvíce slouží jako „zásobnice“ informací a věcných faktů pro další lidi, kteří se o KI chtějí něco dozvědět.

Možná budete mít pocit, že je vše napsáno v prvních třech komentářích, ale vžijte se do situace, kdy někdo o implantátu nic neví a třeba opravdu věří tomu, že má člověk na sobě spoustu jizev, nebo že musí chodit ob den k doktorovi. Nepřesvědčí ho 3 komentáře, ale 30 už možná ano.

Pro přidání nového mýtu prosím kontaktujte autora stránek (menu vlevo – soukr. zpráva).

««« Předchozí text: Novinky z Helpnetu Následující text: Druhé narozeniny s kochleárním implantátem »»»

Ladislav Kratochvíl | 23. 7. 2010 Pá 00.21 | Implantát | trvalý odkaz | tisk | 2094xPridat.eu Sdílet


Stranovzhled Kráťa 8/2003. Změna koncepce 5/2006. Změna na redakční systém RS2 2008.

 

Hosting poskytuje LTweb

Cestovní systém Dřevo Plzeň Emona Kroni Maledivy PixelEU Referáty Taxi Plzeň Vtipy Weby na míru Zvesela

 

optimalizace PageRank.cz

Page

 

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!


Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
lžící se
Odpověd: